Hej Kochani!

Bardzo się cieszę, że tak chętnie dołączacie do grupy na Facebooku związanej z akcją #wcierambanfi i że w ogóle bierzecie w niej udział! ❤


Akcję rozpoczynamy od 05.02.2018 r. do ok. 25.03.2018 r.

Wcierka klasyczna BANFI głównie ma na celu przyspieszyć porost włosów oraz pomóc w pojawieniu się mnóstwa baby hair. Niektóre osoby, które testowały ten produkt, zauważyły również znaczącą różnicę w wypadaniu włosów.

Można również przeczytać o:
◆ wydłużonej świeżości
◆ uniesieniu od nasady
◆ ograniczeniu przetłuszczenia

Nikt nie zapewni, że to wszystko się sprawdzi, ale na pewno można pokładać w tym produkcie duże nadzieje. Numerem 1 przy Banfi klasycznej są BABY HAIR!

Co ile dni wcierać:
◆ codziennie – napełniamy strzykawkę 5 ml płynu
◆ co 2 dni – napełniamy strzykawkę 10 ml płynu
◆ co 3 dni, 4 dni itp. – tutaj już sami decydujecie ile ml nakładacie, bo Banfi i tak powinna wystarczyć do 25 marca.

Wyznaczone 5 i 10 ml to po prostu czysta kalkulacja tak, aby całą butelkę zużyć od początku akcji do końca :-) Trwa ona właśnie do 25 marca, bo mniej więcej w tym dniu powinna skończyć się butelka (250 ml) o ile będziemy przestrzegać wcieranej ilości.

Co jeszcze potrzebujemy:
Mała strzykawka 10 ml z apteki może się przydać i przede wszystkim pomóc w aplikacji, ale nie jest przymusem. Jednak dzięki niej idealnie odmierzymy mililitry.

Przykład:

W TYM POŚCIE pisałam o sposobach na aplikację wcierek :-)

W jaki sposób wcierać?
Rozprowadzamy wcierkę po całej skórze głowy wzdłuż lub w paru miejscach, potem wykonujemy delikatny masaż opuszkami, tak by płyn dotarł do każdego zakątka na głowie :-) Sam masaż również pobudza cebulki! Możemy również poprowadzić płyn wzdłuż od przodu do tyłu i masować, potem ponownie poprowadzić płyn i to wymasować itd. :-)

Przed myciem czy po myciu ?
Przed myciem polecam osobom, które mają wrażliwą skórę głowy, natomiast reszcie polecam wcierać Banfi po myciu na czystą skórę głowy :-)

Próba BANFI
Najlepiej będzie jeśli przed rozpoczęciem akcji wykonacie próbę z racji alkoholu w składzie i wetrzecie Banfi w skórę głowy by móc ocenić jak ona mniej więcej reaguje. Domyślam się, że po jednej próbie nie da się tego ocenić w 100%, w ankiecie poniżej musicie zdecydować co ile dni będziecie ją wcierać, ale jeśli w trakcie akcji to się zmieni to nie będzie z tym problemu.

Dla mnie najważniejsze jest tak naprawdę by regularnie Banfi wcierać przez 50 dni, by systematycznie aplikować ją na skórę głowy. Efekty różnych osób WYSTĘPUJĄ niezależnie od tego czy wciera się ją codziennie lub co 2 dni czy przy wcieraniu np. 2 razy w tyg przed myciem lub po :-)

Jak zmierzyć porost ?
Proponuję aby znaleźć na swojej głowie pasemko kontrolne, które zmierzymy i zrobimy zdjęcie, które przy okazji przypomni Nam gdzie dokładnie było gdy będziemy mierzyć go po 50 dniach.

Ponadto dodatkowo, fajnie będzie zrobić zdjęcie całych włosów od tyłu :-) Wiem, że przy kręconych włosach trudniej ujrzeć porost, ale jeśli ujrzysz to będzie dopiero HIT! :-) No i polecam zrobić również fotkę zdjęcie włosów nad czołem gdzie są zazwyczaj króciutkie Baby Hair i ponownie powtórzyć je na początku akcji.

Jeśli dopiero dziś znalazłaś/eś informacje o akcji i chcesz wziąć w niej udział, jest to ostatni gwizdek by zamówić wcierkę np. TUTAJ. 


Podkreślam, kręcone włosy NIE SĄ wyznacznikiem brania udziału we #wcierambanfi!

Polecam zapisać się do >> GRUPY NA FACEBOOKU <<
Natomiast, aby wziąć udział w akcji koniecznym jest wypełnić > ANKIETĘ <

Ważne, by porost pasemka był w okolicy najlepiej 05.02, więc nie musicie wypełniać jej teraz, ale nie zapomnijcie tego zrobić przed rozpoczęciem akcji! :-)
Mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne :-)
Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *