Cześć Kochani!
To chyba moja najdłuższa przerwa w blogowaniu, aż 17 dni mnie tu nie było ! :-) Potrzebowałam tego czasu by zastanowić się nad paroma sprawami, nigdy nie zmuszałam się do pisania postów, bo wiem, że to nie wróży nic dobrego. Wiem, że postanowienia na Nowy Rok dla wielu osób brzmią prześmiewczo, bo dlaczego nie wdraża się ich tu i teraz tylko czeka do 1 stycznia ?


Dla mnie początek roku to zawsze czas na refleksje, na zastanowienie się jakie były te poprzednie 12 miesięcy, co udało się osiągnąć i przede wszystkim jakie mam plany na nowy rok, a mam ich wiele! Nie będę za wiele zdradzać, wolę robić coś w ciszy i aby efekty mówiły same za siebie :-)

Moje sukcesy w 2017 roku
Blogerskie spotkania – udało mi się wziąć udział w największej urodowej konferencji w Polsce – Meet Beauty, w największym festiwalu dla twórców internetowych See Bloggers oraz w moim pierwszym w życiu spotkaniu blogerów w Gdyni ❤ Jestem z siebie dumna i z mojego bloga, że po pierwszym roku jego działalności udało mi się wziąć udział w takich wydarzeniach! Wierzę, że będzie tylko lepiej! 


Jest Was coraz więcej! – dostaję od Was sporo wiadomości, na które staram się regularnie odpisywać i widać, że dochodzą coraz to nowe osoby pragnące dbać o swoją kręconą czuprynkę :-) Piękne jest to, że mimo, że prawie 3 tygodnie nie było nowego wpisu, a Wy i tak wchodziliście na bloga i nieraz w jednym momencie było Was tutaj np. 30 osób ❤

Ceń siebie! – ten rok zdecydowanie należał do tych, w których zdałam sobie sprawę, że jako osoba i jako blogerka trzeba się cenić i siebie szanować :-)

Wbrew pozorom ten rok nie był dla mnie łatwy i naprawdę doceniam to co udało mi się dokonać. Za rok tych sukcesów będzie jeszcze więcej! :-)

Plany na 2018 rok
Porost, porost i raz jeszcze porost – w tym roku skupię się głównie na zapuszczaniu włosów, chciałabym osiągnąć taką długość jakiej jeszcze nigdy nie miałam. Poczyniłam już pierwsze zakupy, więc niedługo kuracji czas start :-)

Lepszy sprzęt – to w połowie udało mi się zrealizować w 2017 roku, ponieważ zakupiłam nowy aparat Canon EOS 60d oraz lampę pierścieniową jednak do niej potrzebna mi jest jeszcze specjalna żarówka i kupowałam ją przez połowę ubiegłego roku i nadal jej nie kupiłam :D Nowy obiektyw to również mój must have no i parę innych przydatnych blogowych gadżetów, które sprawią, że zdjęcia będą jeszcze lepsze!

Rozrost bloga – pragnę by było Was tu coraz więcej i by ten rok był tak samo owocny jak zeszłoroczny, ale też mój główny plan to rozwinięcie bloga w innych tematach. Nadal chcę by górowały na nim kręcone włosy, ale moja osoba to nie tylko ta tematyka i głęboko wierzę, że to zrozumiecie :-)

Bullet Journal – jest na to teraz duża moda, ale stwierdziłam, że to moja ostatnia deska ratunku by w końcu należycie się zorganizować i by mieć taki planner, który będzie dopasowany do mnie w 100%. Zdolności artystycznych nie bardzo posiadam, ale nie to jest najważniejsze w tego typu gadżecie :-)

You Tube – Ubiegłoroczne wydarzenia blogerskie i nie tylko, sprawiły, że mocno uwierzyłam w siebie i swoje możliwości, więc chcę powoli wejść w świat YT :-) Podczas LIVE na Instagramie przyznam, że trochę z Was pisało mi, że świetnie się mnie słucha i ogląda i powinnam otworzyć swój kanał. Długo się na to nie czułam, ale czas się przemóc i powoli w to wejść !

Projekt X – mam nadzieję, że usłyszycie o nim jeszcze w pierwszym półroczu ❤

Czuję, że teraz gdy ‘podliczyłam’ to wszystko, mogę rozpocząć nowy rok i zacząć DZIAŁAĆ ! Kolejny post to zapewne będzie aktualizacja włosowa grudnia :-) Potem zacznę spełniać Wasze życzenia odnośnie konkretnych tematów, które chcielibyście bym poruszyła we wpisach.

Czy dla Was 2017 rok był owocny ? Gotowi na nowy rok pełen włosowych sukcesów i nie tylko?! :-)

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *