Hej Kochani!

Dopiero sobotnie blogerskie spotkanie MAYbe Beauty wyciągnęło mnie z domu po chorobie i dzięki Bogu, bo nie wytrzymałabym ani jednego dnia dłużej! Wzięłam udział w bardzo wartościowym wydarzeniu, o wszystkim poczytacie poniżej :-)


W sobotę 10 lutego spotkałyśmy się w kawiarni Vertigo w Gdyni, która sama w sobie zrobiła na mnie spore wrażenie, bo na jej ścianach wisi masa zdjęć gwiazd kina i Hollywood z oryginalnymi autografami! Szczęka mi opadła gdy dziewczyny mnie przekonały, że nie są to wydrukowane podpisy tylko własnoręczne :-)

Organizatorkami były ponownie Kasia – Sklerotyczka.pl i Monika – Mymixoflife.blogspot.com i jak zwykle nie zawiodły!

Tym razem cel Naszego spotkania był niezwykły, bo charytatywny, z którego środki zostały przekazane na Dom tymczasowy Kitek u Jasia i Małgosi w Gdyni :-) Od 2011 roku właściciele prowadzą dom, w którym leczą i odchowują małe kotki, potem szukają dla nich domu. Działalność jest wolontariacka, potrzeba zatem środków pieniężnych i nie tylko.

Link do zrzutki znajdziecie TUTAJ.

Spotkanie przebiegło w świetnej atmosferze, rozmowom nie było końca :D Przeprowadziliśmy licytacje różnych rzeczy, co nie co pojadłyśmy, bo trzeba przyznać, że Vertigo ma boskie jedzenie :D

Polecam swój deser American Pie ! A Matylda, którą miała Monika była świetna!

W zasadzie wszystkie nazwy dań są super, było dużo śmiechu :D

Wspólnymi siłami udało się Nam uzbierać aż 635 zł oraz karton z żywnością i środkami czystości

W spotkaniu również wzięły udział:
Monika – Mamazrozowatorebka.blogspot.com

Asia – Madebygigi.blogspot.com

Karolina – Bardziejmilo.pl
Dorota – Codziennosckobiety.blogspot.com
Monika – Moni-beauty.blogspot.com

Piękna inicjatywa i jak dla mnie zawsze możemy spotykać się nie tylko by porozmawiać o blogowaniu, ale też by komuś pomóc !

Jeszcze co do licytacji, mi udało się zabrać do domu świecę Yankee Candle. Od pierwszego powąchania wiedziałam, że będzie moja! :D

Inne przedmioty z licytacji:

Nawet Vertigo podarowało Voucher, aby zebrać dla kociaków większą sumę! :-)

Obdarowano Nas również produktami od różnych marek:

Avisea

Ekozuzu.pl ✦ 

 ✦ Basilur
Biolonica

 ✦ Promees

 ✦ Gloves In A BottleMadonis

  Elfa Pharm ✦


Sotalie Laboratory

Spotkanie to było BARDZO owocne i przyjemne! Jeśli następne będą takie charytatywne to ja już nie mogę się doczekać! :) Polecam też innym organizatorom spotkań blogerskich wyjść z taką inicjatywą, bo jest to MEGA sprawa :)

Tak lubię pisać relacje, a to już niestety koniec. Jednak nic straconego, bo po raz kolejny wezmę udział w konferencji Meet Beauty w tym roku w kwietniu, a w tym samym miesiącu czeka mnie jeszcze jedno spotkanie blogerskie także NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ! ❤ I zapewne będą też relacje :-)

Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *