Hej Kochane! :-)

Dzisiejszy produkt, o którym chcę Wam napisać, znalazłam przypadkiem gdy byłam z chłopakiem w Auchan. Zobaczyłam półę z kosmetykami, oczywiście stanęłam przed nią i prześwietlałam wzrokiem  kosmetyk po kosmetyku :-D W czasie poganiania mnie by iść dalej, niemal ciągnięcia za rękę, (jeszcze się nie przyzwyczaił) przed moimi oczami ukazał się On – Szampon za 1,60 zł :D

Zniechęcała mnie cena, bo był coś za tani, no ale w końcu miał w składzie czarną rzepę. 


Czarna rzepa zawiera całe bogactwo cennych witamin i składników mineralnych. Pomaga w problemach z przetłuszczającymi się włosami i łupieżem. Wzmacnia cebulki włosowe i pobudza je do szybszego wzrostu. Ma właściwości bakteriobójcze, więc jest idealna dla osób ze swędzącą skórą głowy. 

SKŁAD:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate (detergent oczyszczający), Sodium Chloride (chlorek sodu – wpływa na konsystencję i zwiększa lepkość kosmetyku), Cocamide DEA (substancja myjąca – odbudowuję barierę lipidową na włosach), Citric Acid (kwas cytrynowy – sekwestrant, zwiększa trwałość kosmetyku), Raphanus Sativus (wyciąg z czarnej rzepy), 2-Bromo-2nitropropane-1,3-diol (konserwant uniemożliwiający rozwój i przetrwanie mikroorganizmów)

składniki aktywne – wyciągi i soki

1,60 zł to nie dużo, więc pomyślałam, że jak się nie sprawdzi na moich włosach to nie będzie wielkiej tragedii no i nie pokładałam w nim nadziei. Poza tym nie wiem co mogło się nie sprawdzić skoro ja od szamponu oczyszczającego nie oczekuje nic więcej oprócz oczywiście, porządnego oczyszczenia. Lubię też używać w tym celu szampony z bardzo prostym składem. Prostszego niż ten, ciężko będzie znaleźć :-) Konsystencja jest dość lejąca, ale można do tego przywyknąć,

Oczyszcza świetnie. Nie zauważyłam jakiegokolwiek przesuszenia skóry głowy lub włosów spowodowanym tym produktem. Zero łupieżu i przetłuszczenia – swoją drogą, nigdy nie miałam tych dwóch rzeczy na mojej głowie. Nie zauważyłam spektakularnego wzmocnienia cebulek i pobudzenia do szybszego wzrostu, bo większy wpływ mogą mieć na to inne produkty, które używam. Ten szampon używam raz na dobre trzy tygodnie, więc ciężko ocenić mi właściwości jakie daje czarna rzepa :-)

Bardzo polecam przy następnej wizycie w Auchan, rozejrzeć się za tym produktem, bo jak na taką cenę i działanie jest tego wart.

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
11

6 odpowiedzi

  1. Hihi – z tym stawaniem przed półkami z kosmetykami to coś mi znane :P Mój J. jest tak samo biedny jak Twój ;)
    A po szampon sięgnę z chęcią :) Raz na jakiś czas porządny SLS się przyda :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *