Hej Kochani!
Dziś będzie całkiem inny post :-) Planowałam już taką serię od bardzo dawna, a dlaczego? Lubię Aliexpress, bo można znaleźć perełki z każdej dziedziny życia za małe pieniądze. Takie perełki chcę Wam pokazywać! Nie mogłam znaleźć idealnej skórzanej kurtki stacjonarnie, jak już była to kurtka z Zary za 300 zł. Znalazłam idealną na Aliexpress o więcej niż połowę tańszą. To samo było z dwiema koszulami w kratę, które dziś Wam pokażę.

Zakupy na aliexpress, koszule w kratę


Pasują do wieeeelu stylizacji! Nie ważne czy są jeszcze modne czy nie, lubię je i będę je nosiła tak długo jak mi się podoba :-) W czarno-białej wystąpiłam w TYM poście :D
Zamówiłam je w marcu 2016 roku, przyszły jakoś po miesiącu, więc mam je już ok. półtora roku. Pamiętam gdy przyszły, pomyślałam, że kolory są tak mocne i żywe, że pewnie zejdą po max 3 praniach – nie zeszły! :D Ponadto nie zafarbowały mi ani jednej rzeczy (przy 30 stopniach, ale jednak). Znacie ten stres prania pierwszy raz czerwonej rzeczy? Tutaj test został zakończony sukcesem :-) Haha :D Czerwono-czarna koszula mojego chłopaka, ale już pochodzenia polskiego nadal leży, bo nie mam odwagi jej wyprać! :D

Zakupy na aliexpress, koszule w kratę

Koszule mają idealną długość, świetnie wyglądają rozpięte. To był jeden z najlepszych moich zakupów w tym chińskim sklepie.

Za jedną koszulę zapłaciłam w przeliczeniu 33,99 zł. Teraz są po $8,99-9,90, czyli troszkę drożej, ale nadal się opłaca :-) Zamówiłam rozmiar M, a noszę na codzień S/M. 
TUTAJ jest link do aukcji.

Również mogę je zapiąć na guziczki, jednak te babeczki, które mają większy biust – może być tu mały problem :D No i co ważne, jeszcze żaden guzik nie odpadł ! 

Zakupy na aliexpress, koszule w kratę

Koszule są uszyte porządnie. Nie jest to materiał flanelowy, ale jakoś flanela kojarzy mi się z takim zmiętoleniem i krótszą trwałością i łatwą rozciągliwością, więc to nawet lepiej, że koszule te są zrobione z innego materiału, ponoć to bawełna :-) Jestem słaba w tej kwestii, ale koszule są przyjemne w dotyku. Pamiętam, że gdy przyszły miały dość twardy materiał.. stąd też obawy przed wypłukaniem koloru, miałam wrażenie, że materiał został przesiąknięty barwnikiem, który pofarbuje mi WSZYSTKO :D Jednak nie! :-)

Zakupy na aliexpress, koszule w kratę

Zakupy na aliexpress, koszule w kratę

Ostatnia sprawa! Jeśli nie wiecie jak zamawiać z Aliexpress, zapoznajcie się z poradnikiem u Ani z aniamaluje TUTAJ jak krok po kroku postępować i jak nie dać się oszukać :-)

Mam nadzieję, że tego typu posty Wam się podobają. Nie chcę zamykać się tylko na tematy włosowe :-)

Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *