Być może już zauważyliście lub też nie, ale od ponad tygodnia możecie oglądać moje filmy na kanale na YouTube! Tak! Zdecydowanie potrzebowałam tego. Wielkiej zmiany i przede wszystkim poczucia świeżości i tego, że się rozwijam. Ostatnimi czasy zastygałam coraz bardziej i bardziej i otwarcie kanału to było najlepsze, co mogłam zrobić w obecnym momencie :-)


Nagrywanie, montowanie i klikanie przycisku “Publiczne” daje tyle ekscytacji, że ciężko to opisać :D Potem następuje satysfakcja, gdy czytam komentarze, że udało mi się komuś pomóc. To jest nie do opisania :-)

Wiem, że niektórzy wolą czytać, niektórzy oglądać i słuchać. Ja już teraz wiem jedno: że wszystkim nie dogodzę, a filmy i język mówiony bardziej trafia do ludzi. Takie mam wrażenie. Jestem ciekawa czy się ze mną zgadzacie? Blog oczywiście pomógł ogromnej ilości osób, absolutnie z niego nie rezygnuję, ale potrzebowałam nowości i na dzień dzisiejszy chcę głównie postawić na kanał i jego rozwój – dzięki niemu również trafię do większej ilości kręconych odbiorców, którym będę mogła pomóc.

Na razie opublikowałam trzy filmy:


Koniecznie dajcie znać co sądzicie! :-) Również zachęcam do subskrybcji kanału, jeśli chcecie być na bieżąco :-)

We wrześniu i październiku szykują się dwa spore wydarzenia, w których wezmę udział!

21-23 września będę w Warszawie na targach Beauty Days, gdzie będę brała udział w Beauty Days Bloggers razem z innymi influencerami. Szykują się niesamowite dwa dni! 😍Czy ktoś z Was również tam będzie ?

Zaś 20 października już po raz drugi wezmę udział w targach kosmetyków naturalnych Ekocuda w Gdańsku! Zeszłą edycję wspominam bardzo pozytywnie, także już nie mogę się doczekać :-)

Może ktoś jest chętny na spotkanie i pogaduchy?!

Koniecznie dajcie znać co sądzicie o kanale i czy macie w planach pojawić się na Beauty Days lub na Ekocudach :-)

Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *