Co to był za świetny dzień! Jestem przeszczęśliwa, że mogłam wziąć udział w spotkaniu i zobaczyć się z dziewczynami, których nie widziałam dobre kilka lat. Nie ma to jak spotkać się z osobami, które podzielają tę samą pasję, co nasza. Przy okazji zjadłam co nie co pysznego i wypiłam smaczną kawę :)

Już nie mówiąc o tym, że obecnie rzadko są organizowane tego typu blogerskie spotkania, więc poczułam się jakbym się cofnęła w czasie :D

Spotkałyśmy się 3 grudnia, w samo południe, w Cafe Kultura w Sopocie. Miejsce jest niesamowicie klimatyczne, wystrój robi wrażenie. Cafe Kultura jest jednym z tego typu miejsc, które posiadają duszę :) Po przywitaniu przez organizatorki Natalię i Monikę, przeszłyśmy do pogaduch i poważnych rozważań, co zamówić z obszernego menu :D U mnie na pierwszy ogień poszła kawa Apple Latte i szarlotka na ciepło – bajka! Kocham takie typowo jesienno-zimowe smaki.

Źródło: FB Podaj Łapę Bullom (zdjęcie po lewej)

Mogłyśmy powspominać, opowiedzieć trochę o tym, co u nas. I tak zleciało dobrych 5 godzin :) Temu spotkaniu przyświecał szczytny cel charytatywny. Każda z nas przyniosła karmę dobrej jakości lub/i zabawki dla psiaków, które trafiły do Stowarzyszenia ‘Podaj Łapę Bullom’. Uwielbiam to! Cieszę się, że mogłyśmy pomóc :)

Otrzymałyśmy też sporo podarunków od przeróżnych marek. Dla mnie jest to cudowna okazja okazja do przetestowania nowego 😍 Przyznam, że ilość mnie zaskoczyła i jeszcze długo, długo będę testować kosmetyki, które mnie zaciekawiły. O niektórych jestem już w stanie coś powiedzieć, pod zdjęciami znajdziecie adnotacje.

A w spotkaniu uczestniczyły:
🟤 Monika Instagram // Blog
🟤 Natalia Instagram // Blog
🟤 Dorota Instagram // Blog
🟤 Karolina Instagram // Blog
🟤 Joanna Instagram // Blog
🟤 Justyna Instagram // Blog
🟤 Ania Instagram // Blog
🟤 Karolina Instagram // Blog
🟤 Iza Instagram // Blog

Wszystkim markom bardzo dziękuję za tyle dobroci! Dziękuję też organizatorkom – Monice Mix Of Life i Natalii Czerwona Filiżanka za wysiłek włożony w to, aby wydarzenie w ogóle doszło do skutku, za pomysł, chęci i za świetną organizację! :)

Recenzji powyższych produktów możecie się spodziewać na moim Instagramie i kanale YouTube w swoim czasie :)
Buziak!

7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *