Cześć Kochani!
Powoli już po świętach, a ja stwierdziłam, że to dobry czas na odświeżenie działów, w których dawno nic nie pisałam. Jeśli są święta to musi być też świąteczny manicure ! :DCzerwień, biel i złoto to już nieodzowne barwy okresu świąt. Ostatnio bardziej niż zwykle przyglądałam się manicure koleżanek i ogólnie kobiet i zawsze pojawiała się chociażby czerwień :)

Ja do swojego mani wybrałam trzy kolory oczywiście od Semilac :)

Kolejno są to kolory: 027 Intense Red, 037 Gold Disco, 001 Strong White.

Do pokrycia koloru czerwonego potrzebowałam dwóch warstw, natomiast do białego i złotego trzech.

Jak widać, bardzo klasycznie :) W zeszłym roku miałam taki sam zestaw, ale na białym kolorze był namalowany sweterek. W tym go zabrakło, ponieważ akurat nie miałam przy sobie pędzelka niezbędnego do jego stworzenia. Tak czy siak i tak wyszło świątecznie :)

Mam nadzieję, że święta spędzacie w gronie rodzinnym, szczęśliwie i najedliście się na maxa! :D :*

Buziaki!

0

6 odpowiedzi

  1. Właśnie się zastanawiam nad zainwestowaniem w jakieś lakiery, bo moje wszystkie po 5zł odpadają po dwóch dniach. Polecasz ten semilac? Ile one w ogóle kosztują? Ile trzyma się lakier?

    1. Tak! To są lakiery hybrydowe, więc najlepiej kupić zestaw cały z lampą UV, bazą, topem, odtłuszczaczem i removerem :) Paznokcie trzymają wtedy do 3 tygodni, bo wtedy jest już odrost i trzeba pomalować od nowa. Nie pamiętam kiedy malowałam pazurki zwykłym lakierem, tak samo zawsze mi odpryskiwał po 2 dniach , tragedia :D

  2. Zastanawiam się nad zakupem klasycznej czerwieni od Semilac i możliwe, że będzie to właśnie Intense Red :)
    Gold Disco uwielbiam jako maleńki akcent w jednokolorowym mani :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *