Hej Kochani!
Dziś taki bonusowy post o kolejnym, pięknym odcieniu marki Semilac. Pochodzi z najnowszej kolekcji ‘Flavours’. Przyznam, że jako pierwszy wpadł mi w oko gdy ujrzałam wszystkie nowe kolory :-)

Semilac 183 Grey Pepper


“Masz krótkie życie, tak jak każdy z nas. Nie możesz pozwolić sobie na odpuszczanie, na nudę czy miałkość. Czasami trzeba dosypać trochę pieprzu! Na ostro wszystko smakuje lepiej. Na ostro budzimy się do życia i nie ustajemy w poszukiwaniach. Pieprz to bunt. Pieprz to ruch!”


Semilac 183 Grey Pepper

‘Grey Pepper’ nr 183 wygląda na paznokciach bardzo świeżo. Jest to bardzo jasny odcień chłodnej szarości z bardzo delikatną nutą niebieskości. W świetle sztucznym wygląda dla mnie jak brudny błękit.
Semilac 183 Grey Pepper
Bardzo ciekawy kolor i takiego brakowało mi w moim zbiorze. Jest w bardzo moim stylu :-)
Semilac 183 Grey Pepper
Semilac 183 Grey Pepper
 Kryje już po dwóch warstwach jednak ja użyłam trzy by paznokcie były twardsze. Mam bardzo dużą skłonność do bezsensownego łamania pazurków :/
Semilac 183 Grey Pepper

Semilac 183 Grey Pepper
lady in grey stylish gray grey pepper
Przedstawiam Wam małe porównanie trzech szarości, wiem jak bardzo takie zdjęcia są pomocne przed kupnem! :-)
Semilac 183 Grey Pepper
Zastanawiam się jeszcze nad dwoma kolorami z kolekcji ‘Flavours’. Wiem jednak, że ‘Tagiatelle Tuscany’ na pewno będzie moje na lato :-)
Semilac 183 Grey Pepper
Jak Wam się podoba Grey Pepper?
Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
2

13 odpowiedzi

 1. Faajny, uwielbiam szarości :) Ale stylish grey jak dla mnie wygrywa, mimo, że to zwykły szary, to właśnie takie lubię najbardziej :) W sumie na "ichnim" wzorniku ten kolor wygląda zupełnie inaczej niż na twoich pazurkach. Z tej kolekcji jak dla mnie jedynie tagiatelle i almond jeszcze mogą być ok, reszta zdecydowanie nie w moim guście :)

  1. Też zależy jakie jest światło podczas robienia zdjęć, ja porównując zdjęcia w swoim laptopie z pazurkami moimi to są w takim samym kolorze :) No dokładnie ja mam te same typy z tej kolekcji :)

 2. Fantastyczny! Chętnie wypróbowałabym wszystkie szarości :D Baardzo w moim guście :)
  P.S. Robiłaś tatuaż na nadgarstku? :D

 3. Bardzo delikatna stylizacja, chętnie zobaczymy Twoje kolejne :)

  W razie pytań – chętnie pomogę
  Online Ekspert marki Semilac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *