Hej Kochani!
Są święta, więc od razu mam więcej czasu na bloga, posty i zdjęcia :-) Pokażę Wam dziś moje wielkanocne paznokcie. Długość płytki nie robi szału, ale kolor, który chcę Wam pokazać jest piękny! :-)

Semilac 004 Classic Nude


Odcień nr 004 o nazwie Classic Nude to taki nie do końca klasyczny nudziak, ponieważ dla mnie określenie takiego koloru wygląda nieco inaczej i wpada bardziej w beż :-)

Semilac 004 Classic Nude

Semilac 004 Classic Nude

Semilac 004 Classic Nude

Tutaj mamy do czynienia z brudnym, pastelowym różem, który wygląda bardzo kobieco. Przede wszystkim nie rzuca się w oczy, a ja zazwyczaj używam takie kolory gdy moja płytka jest krótka i jestem w trakcie zapuszczania pazurków.

Semilac 004 Classic Nude

Semilac 004 Classic Nude

Aby coś się działo, na serdeczny i środkowy palcu użyłam klasyczną, pięknie mieniącą się syrenkę z Indigo :-)

Semilac 004 Classic Nude

Semilac 004 Classic Nude

Zamieszczam jeszcze małe porównanie z innymi dwoma lakierami Semilac:

Jak Wam się podoba ten mani?!

Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)

1

11 odpowiedzi

  1. Bardzo piękny odcień Semilaca. Dyskretny, ale efektowny.
    Najbardziej kuszą mnie zawsze kolory różowe w przerozmaitych odcieniach. Uwielbiam taki manicure na paznokciach u dłoni.
    Pozdrawiam :)

    1. Tak :) Baza Semilac. Zmywam za pomocą "Remover'a" z Semilac. W internecie jest wiele instrukcji jak używać lakiery hybrydowe :)

  2. Jeśli chodzi o nudziaki to wolę beże niż róż :) Jakiej używasz bazy? Dobrze Ci się odmacza? Bo ja mam z neonail i muszę się namęczyć z drewnianym patyczkiem, żeby całość zdrapać …

    1. Z Semilaca :) Tak jest ok :)) Jak mi się skończy to chcę kupić proteinową z Indigo, podobno po niej fajnie rosną paznokcie i są wzmocnione :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *