Cześć Kochani!

Aktualizacja lipcowa tym razem dość późno. Ciągle coś mnie odciągało od napisania jej, niestety, ale też nie mogłam złapać pory po myciu za dnia, dlatego też zdjęcia są z wieczora :-( Nie lubię takich i zwłaszcza w porze letniej staram się korzystać z dziennego światła, ale niestety tym razem nie wyszło. Do rzeczy!

Aktualizacja włosowa kręcone włosy

Aktualizacja włosowa kręcone włosy

W lipcu na Pomorzu pogoda była kapryśna, a nawet bardzo co nie zawsze przekładało się na dobry stan włosów. Starałam się używać głównie emolientów – one mnie nigdy nie zawodzą. Przy nawilżaczach, a co dopiero proteinach bałam się co mi wyjdzie na tej głowie, choć jest taka maska w poniższym zestawieniu, która ma równowagę PEH i wyczarowała ładną czuprynkę! :-) Ale oczywiście nic nie powiem i dowiecie się o niej w odpowiednim czasie :D

Aktualizacja włosowa kręcone włosy

Aktualizacja włosowa kręcone włosy

Aktualizacja włosowa kręcone włosy

Aktualizacja włosowa kręcone włosy

Szampony łagodny – Vianek, Nawilżający
Szampon oczyszczający – Joanna Professional zakwaszający, Novex My Curls,
Mycie na długości –  Kallos ColorKallos Aloe
Oleje – olej z orzeszków ziemnych, Anwen Marakuja
Odżywki Garnier Oil Repair,
Maski – Biovax Opuntia Oil&Mango, Kallos MultivitaminKallos Omega, Equilibra Aloesowa maskaNovex My Curls, Anwen do włosów średnioporowatcyh, Planeta Organica Toskańska
Stylizacja – Taft Stand Up, Nivea Flexible Curls & Care, Tigi Curlesque,
Zabezpieczenie końcówek – Davines Oi Oil,
Peeling – sól morska + żel aloesowy
Suplementy – Brak
Kuracje – Olejek Andrea (przez chwilę)
Produkty zaznaczone kursywą użyłam podczas mycia włosów do zdjęcia aktualizacyjnego :)

Włosy bez lampy w sztucznym świetle wychodzą ohydnie :-( 
Pod koniec lipca wykonywane miałam badanie skóry głowy na See Bloggers RELACJA TUTAJ i po nim postanowiłam mocno ograniczyć łagodny szampon i już po pierwszym takim myciu zauważyłam różnicę. Szczerze, ciężko mi powiedzieć na jakiej podstawie to zauważyłam, ale najśmieszniejsze jest to, że kiedyś również łagodny szampon to była rzadkość. Myślę, że tak wkręciłam się w ich testowanie by pokazać je na blogu, że zaczęłam użytkować je co mycie zapominając o poprzedniej zasadzie. Póki co jest dobrze i na tym pozostanę :-) Oczywiście SLS co 2-3 tyg. obowiązkowy!

Plusem lipcowym jest też to, że widzę, że włosy ładnie rosną i są coraz dłuższe :) Zapuszczam!! Na sierpień zaplanowałam sporo ciekawych rzeczy i mam nadzieję, że mimo nawału pracy, znajdę czas by je realizować i pisać dla Was tutaj! :-)
Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *