Hej Kochani!
Jako, że sporo komentatorów na moim blogu to są osoby Anonimowe, poczułam się w obowiązku wytłumaczyć co pozmieniałam w związku właśnie z miejscem do komentarzy. Otóż wprowadziłam na Curly Madeleine nowy system komentowania zwany Disqus :-)


Długo się nad tym zastanawiałam, bo kiedyś czytałam gdzieś w sieci, że przy instalacji Disqus, kasują się stare komentarze z Blogera. Na szczęście to przeszłość i można je importować.

Druga sprawa: obawiałam się, że osoby anonimowe nie mogąc pisać bez logowania się, przestaną komentować posty. Postaram się Was przekonać by do tego nie doszło :-)

Disqus to świetna platforma do monitorowania na bieżąco komentarzy. Mogę zarówno ja jak i Wy otrzymywać powiadomienie na e-maila o pojawieniu się nowego komentarza. Również możemy prowadzić dialog na bieżąco, nie jest on kontynuowany co kilka miesięcy, ponieważ Wam albo mi umknął komentarz.

Dla mnie kontakt z Wami jest najważniejszy i staram się odpisywać na wszystko i zawsze zastanawiałam się czy konkretna osoba nie zapomni i wróci na bloga przeczytać moją odpowiedź do komentarza, który napisała. Często tak nie było :-( Nierzadko też ja omyłkowo pomijałam jakiś komentarz w starych postach i przypadkiem znajdywałam go dopiero po paru miesiącach..

Męczyło mnie też wieczne siedzenie na bloggerze i odświeżanie kategorii ‘Komentarze’ z myślą czy przypadkiem nie ma czegoś nowego.

Mało tego! Disqus ma swoją aplikację na smartfon, która również może wysyłać powiadomienia i z łatwością można w niej odpisywać na komentarze. Żyć nie umierać! Mega ułatwienie!

Wystarczy tylko raz się zarejestrować! TO JAK?! :-) Mam nadzieję, że zachęciłam cząstkę z Was!

Teraz kontakt będzie o wiele bardziej ułatwiony i szybszy :-) Do napisania w komentarzach!

PS: Kto czeka na aktualizację włosową lipca?!

Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
0

4 Responses

 1. Świadomą pielęgnację stosuje od około 3 tygodni :) Powiedziała mi o tym Znajoma- hasło: równowaga peh :-) Zaczęłam szukać i odkryłam Twoje filmy i bloga. Mam kręcone włosy, jestem naturalną brunetką, stopniowo ( 3lata ) przeistoczoną w blond ( głównie z uwagi na mega siwy odrost który widać było po 3 tygodniach🤦‍♀️) Moje włosy ostatnio miały się słabo.. Pielęgnacja – mycie, odzywka na 5 min pod prysznicem …kropka.Efekty :mega szorstki puch.. Siano …. Teraz czytam, próbuje..Wkręcilam się na maxa! Obecnie olejuje, pilinguje, myje omo, moo i…. To jest niesamowite!!! Moje włosy są błyszczące lśniące , skręt – nigdy takiego nie miałam 😍😍😍puch ograniczony – testuje ciągle co go niweluje :-) Na półce kilka odzywek ( głównie anwen) , olej arachidowy, 3 szampony ( zawsze jeden i kolejny gdy poprzedni się kończył), turban , bawełniany ręcznik :-)
  Jestem bardzo wdzięczna za Twoje rady , recenzje itd Pomogly mi bardzo ogarnąć peh i wiele innych tematów włosowych.. Nigdy żaden fryzjer mi o tym nie powiedział… Poza tym , że kręcone z natury suche jeszcze rozjaśnione.. Ciężko.. Trzeba nawilżać… Tylko jak???
  Teraz dbanie o Loki jest świadome i daje mi duuuużoooo radości
  Z serca dzięki :-)

  1. Jedno pytanie : czy czas trwania drugiego o ma jakieś Maximum? Zauważylam, że pozostawienie maski/ odżywki na drugie o przez godzinę daje lepszy efekt u mnie :-) Czy to, jak podkreślasz często- indywidualna kwestia?
   Pozdrawiam :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *