Hej Kochani!
Przygotowałam dla Was coś specjalnego :-) Ściągi do portfela idealne na włosowe, kosmetyczne zakupy! Myślę, że w taki sposób o wiele łatwiej będzie Wam nauczyć się podstaw, czyli na co zwracać uwagę w składach kupując poszczególne kosmetyki :-)

Składniki kosmetyczne w pigułce do wydruku


Przyznam, że ja najwięcej składników nauczyłam się prowadząc bloga, ponieważ przy recenzjach zawsze tłumaczę składy i Wam też bym polecała taki sposób. Wiem też, że gdyby nie to miejsce – nie chciałoby mi się dla siebie rozwiązywać tych składników o dziwnych nazwach, dlatego rozumiem Was w 100% :D Jednak teraz nie mam ani trochę problemu z odczytywaniem składu na szybko np. w drogerii. Oczywiście, zdarzają się dzikie nazwy, których nie rozumiem, ale są takie pojedyncze słówka, które zapamiętane dają bardzo dużo w szybkim rozszyfrowaniu :-) To wszystko znajdziecie w plikach do pobrania!

DO POBRANIA TUTAJ ⬥

Wszystkie te ściągawki są na Google Drive, więc nie powinno być problemu z pobraniem :)

Jeśli chcecie pobrać pliki pojedynczo w PDF: PLIK NR 1 ⬥ PLIK NR 2 ⬥

Pliki polecam drukować z ustawieniem na wydruk kartki A4, czyli klasyczny. Pojedyncza ściąga ma rozmiar A5, czyli połowę. Wiem, że może być dla niektórych za duża, ale dbam o Wasz wzrok :D Zawsze można ściągi zgiąć w pół wkładając do portfela :-)

Składniki kosmetyczne w pigułce do wydruku

Powiem Wam, że z każdym dniem coraz bardziej jestem zafascynowana ilu z Was chce postarać się o jak najlepszy skręt i zawalczyć o swoje włosy! I myśląc o tym, że jestem jakąś tego częścią – czuję się niesamowicie :-)

Jeszcze co do tematyki dzisiejszego posta – jeśli macie pomysły na jakieś inne ściągi lub przydatne pliki do wydruku, let me know :-)

Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
25

Jedna odpowiedź

  1. Kocham za to ! Cały dzień dzis czytam o metodach cg, omo itd i nie mogłam zrozumieć tych składów. Jak one to robią? I nagle beng przypomniało mi się że przeciez curlymadeleine to ogarnęł. Kocham, obserwuje od dawna ale dopiero dziś zaczelam czytac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *