Hej Kochani!
Podczas ostatniego LIVE na Instagramie, zrodził się pomysł, abyśmy zaczęli razem wcierać wcierkę Banfi, o której już jest głośno, a patrząc na efekty innych, wiem, że będzie jeszcze głośniej :-) Moim noworocznym postanowieniem jest zapuszczać włosy, więc idę za ciosem i rozpoczynam wspólną akcję! 


Wcierka BANFI kosztuje 20 zł w sklepie napieknewlosy.pl.

Kilka istotnych informacji:
◆ W tej akcji bierze udział tylko klasyczna Banfi ze zdjęcia powyżej!
◆ Wcierka na początku składu zawiera Alkohol, który spełnia rolę konserwującą, ponadto skład jest wybitny :-) Zawiera wyciąg z jałowca, gorczycy, chrzanu i majeranku
◆ Wg. Agnieszki Niedziałek, która sprowadziła ten produkt do Polski, Banfi jest póki co najlepszą wcierką stymulującą porost włosów na rynku
Banfi może nie sprawdzić się na przesuszonej i wrażliwej skórze głowy ze względu na alkohol, aczkolwiek! Jeśli stosowaliście inne wcierki z alkoholem i było ok, ta również powinna się sprawdzić.
◆ Pachnie jak małosolne ogórki kiszone jednak wg. mnie zapach jest bardzo znośny. Ta informacja specjalnie dla wrażliwych osób! :-)

Agnieszka przyszykowała cały wpis na temat Banfi TUTAJ jeśli jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości to zapraszam :-)

◆ JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ NA WZIĘCIE UDZIAŁU W AKCJI, PRZYDATNA MOŻE BYĆ STRZYKAWKA Z APTEKI DO ODMIERZANIA WCIERKI I PÓŹNIEJSZEJ APLIKACJI :-)

Zapraszam BARDZO na grupę motywującą akcji TUTAJ

Pod koniec stycznia dodam post z ankietą, która będzie do wypełnienia dla wszystkich chętnych by potem sprawnie akcję podsumować oraz z wszelkimi informacjami jak ja będę stosować wcierkę oraz odpowiem na ewentualne pytania, które możecie zadawać gdzie tylko chcecie :-)

PS: Nie tylko kręconowłose są mile widziane!

To kto ze mną wciera od lutego?! :-)
Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *