Hej, hej!

Mam dobrą i złą wiadomość. Na razie mam serdecznie dość organizowania kolejnych konkursów, bo potem to JA muszę wybierać zwycięzców spośród tylu świetnych zgłoszeń! :( Wiem na pewno, że jedna nagroda to był słaby pomysł i dodatkowo nagrodzę drobnostką jeszcze dwie osoby! :)

Ogłaszając, że macie napisać do mnie po prostu cokolwiek w komentarzu, w ogóle nie spodziewałam się tego co od Was otrzymam. Serio. Tyle ciepłych słów, Waszych włosowych historii, zwykłych-niezwykłych podziękowań za to co robię, mnóstwo wierszy, kilka rysunków, filmiki, pięknych zdjęć Waszych włosów i metamorfoz, a nawet śmiesznych historyjek. Burza pomysłów!

Nie wyobrażałam sobie wybrać tylko jedną osobę. Nie planowałam tego, ale wyróżnię dodatkowo dwie prace i ich właścicielom wyślę krem Boots + afropick :)

Komentarz, który zwyciężył jest jedyny w swoim rodzaju. Trafił w głąb mojego serca, czytając go bardzo się wzruszyłam. Tuż po jego przeczytaniu, nie wyobrażałam sobie, że nagroda mogłaby trafić do kogoś innego..:

Sandra, poruszyłaś mnie samym pielęgniarstwem, bo kiedyś było moim marzeniem skończyć medyczny kierunek. Czytając ten komentarz, z jednej strony czułam nutkę pozytywnej zazdrości, że Tobie się udało i będziesz robić to przez całe życie, a z drugiej wielki szacunek i podziw, że codziennie zmierzasz się z widokiem dzieci, istot, które niczym nie zasłużyły, by chorować i to w dodatku na raka. Niech kosmetyki Ci służą, zachwycaj włosami i dawaj nadzieję maluchom każdego dnia

Natomiast pierwsze wyróżnienie otrzymuje autorka tego rysunku:

Basiu, ręce mi opadły! Ten rysunek wygląda jak moje zdjęcie, brak mi słów :) Foto możecie zobaczyć TUTAJ. I odpowiadając na Twój komentarz – bardzo się ucieszę, jeśli wyślesz mi pocztą to arcydzieło :)

Drugie wyróżnienie otrzymuje Kasia i jej świetny filmik!

Konkurs Curly Madeleine from Kasia Grąbczewska on Vimeo.

Wszystko super opisane i dopracowane, ten filmik powinna obejrzeć każda początkująca osoba, która chce stosować metodę CG i nie tylko! :D Zauroczył mnie rysunek mojej twarzy i czupryny widocznej na miniaturce.

Gratuluję zwyciężczyniom i czekam na Wasze dane do wysyłki :) Najlepiej odezwijcie się się w wiadomości na faceoboku :)

Wybór był naprawdę ciężki i niestety nie dałabym rady nagrodzić wszystkich tych, których bym chciała. Bardzo dziękuję za każde zgłoszenie i każde słowo skierowane do mnie. Ja sobie wszystkie komenatrze zapiszę i będę do nich regularnie wracać :)

A zwyciężczynie Proszę za jakiś czas o informacje jak sprawdziły się produkty! ❤

Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *