Wracam do aktualizacji włosowych! :) Na początku marca rozpoczęła się akcja ‘Wcieramy Zapuszczamy’, która ma na celu nauczyć systematyczności i przede wszystkim motywować do wcierania, picia naparów, napojów na porost włosów :)

Akcja odbywa się na mojej grupie Gwardia Curly Madeleine, na. którą serdecznie zapraszam!

Postanowiłam trochę ulepszyć tą serię i będę publikować moje rozpiski w tabeli mycia (możecie ją pobrać we wpisie o Świadomej Pielęgnacji). Być może pomogę innym osobom z włosami z podobnymi potrzebami do moich :) Znajdziecie też wszystkie kosmetyki, które użyłam w danym miesiącu wraz z odnośnikami do sklepów internetowych, w których można je zakupić. Dla mnie samej jest to mega interesujące 😁 Wszystko będzie widać czarno na białym :)

Tabela myć jest naprawdę zbawienna i przydatna. Nie muszę zaprzątać sobie głowy i zapamiętywać, czego użyłam przy ostatnim myciu. Wystarczy zajrzeć do tabeli :)

TABELA MYĆ

KOSMETYKI DO WŁOSÓW – MARZEC 2021

WCIERKI

OLEJE DO OLEJOWANIA

PEELINGI

MOCNE/ŚREDNIE SZAMPONY

ODŻYWKI DO. MYCIA

ŁAGODNE SZAMPONY

MASKI

ODŻYWKI BEZ SPŁUKIWANIA

STYLIZATORY

OLEJKI NA KOŃCÓWKI

Wiem, że ilość kosmetyków może przerażać, ale zapewniam, że nie potrzeba ich wszystkich by dojść do ładu z włosami i by móc prowadzić świadomą pielęgnację :) Nikt tak naprawdę nie potrzebuje aż tylu produktów. Ja co chwilę testuję coś nowego, denkuję i po prostu posiadam tego sporo z racji mojej włosowej pasji i wykonywanej pracy w internecie :)

Mój plan na przyszłość jest taki, że zapuszczam włosy, podcinam co jakiś czas, aby znowu na długości nabrały gęstości :) Mój obecny kolor niesamowicie mi się podoba. W połowie marca przyciemniłam włosy i już farba aż tak się nie spłukała. Jedno szczęście!

Koniecznie dajcie znać, co myślicie o tej serii! :)

216

3 odpowiedzi

  1. Chyba się pogubiłam… Myję włosy wg metody OMO i zestawienia (tabel) jakie jest (a może było) na stronie. Czy to nadal jest aktualne? Bo tabele tutaj zamieszczone są dużo bogatsze…
    Czy będzie aktualizacja poszczególnych rodzajów kosmetyków? Chodzi mi o spisy top 10? Kupujac kosmetyki widać zmianę w składach, zazwyczaj poszczególne składniki zmieniają kolejność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *