Hej Kochane! :)
Przez to, że aktualizację sierpniową dodałam dopiero w połowie września, bardzo szybko zleciał mi ten miesiąc. Zanim się obejrzałam, nastał czas na napisanie kolejnej aktualizacji włosowej! :-)


Z przykrością muszę przyznać się do tego, że na początku września przestałam pić drożdże. O tej kuracji pisałam TUTAJ.

Przyczyną jest to, że w jednym sklepie kupiłam stare drożdże. Termin przydatności był dobry, ale widocznie były źle przechowywane. Dwa razy więc wypiłam gazowane drożdże. Naprawdę to było okropne :-D Za pierwszym razem jakoś dałam radę je wypić, ale za drugim już mi się cofało :( Zbrzydły mi i już nie miałam potem chęci nawet wyjąc je z lodówki i zalać wrzątkiem… Jednak za jakiś czas znów się na to zdecyduję i spróbuję dotrwać do końca kuracji :-)

Natomiast zauważyłam, że włosy mi urosły, już coraz bardziej widać mój naturalny, brązowy odrost :-) Póki co bardzo ten efekt mi się podoba.

Szampony łagodny – Babydream Med
Szampon oczyszczający – Auchan Czarna Rzepa, Joanna Professional zakwaszający
Odżywka d/s – Forte Sweden balsam aloesowy (mycie na długości), Joico K-Pak Professional Cuticle Sealer (zakwaszacz), Joico, Curl, Creme Wash, Kąpiel do włosów
Oleje – z orzeszków ziemnych (arachidowy), olej lniany
Maski – Kallos: Aloe (mycie na długości), Scandic Fruit (mycie na długość), Receptury Babuszki Agafii (skalp), Joico Hydrator,  Artego Rain Dance, Marokańska
Stylizacja – Tigi Curlesque, DevaCurl Ultra Defining GelIsana Pure Locken, Davines More Inside Serum
Zabezpieczenie końcówek – Davines Oi Oil, Green Pharmacy Jedwab w płynie
Suplementy – brak
Kuracje – brak

Produkty zaznaczone kursywą użyłam podczas mycia włosów do zdjęcia aktualizacyjnego :)

bez lampy

z lampą
bez lampy

z lampą
Szczerze przyznam, że ostatnio moje włosy nie za bardzo mnie słuchają. Duże ma znaczenie to, że je rozjaśniłam i przez to szybciej robi mi się siano na głowie. Tak czy siak, w jasnych włosach czuję się naprawdę dobrze :-) Póki co nie myślę poważnie o zmianie koloru, a raczej o większym zadbaniu o włoski….
Piszcie w komentarzach, o czym chętnie byście poczytały na blogu :-) Buziak! 
0

2 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *